- Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Astrolojik Danışmanlık Nedir?

Astroloji haritaları, kişinin doğum anındaki zaman kalitesini gösteren göksel veri tabanlarıdır. Bu zaman kalitesine göre de kişinin yaşamını şekillendirecek unsurlar ortaya konulur. İnsanoğlu kendini bildi bileli göklerin işaret ettiklerine göre toplumsal ve yaşamsal faaliyetlerini yöneterek bugünlere gelmiştir. Günümüzde verilen astrolojik danışmanlıklar, bu kadim ilmin bizlere yüzyıllar içinde sunmuş olduğu benzersiz formülleri kullanarak kişinin yaşamına dair öngörüler ve yorumlar yapılabilmesine izin vermektedir. Dünya üzerinde Klasik Astroloji, Modern – Batı Astrolojisi, Hint – Vedik Astroloji, Karma Astroloji, Uranyen Astroloji gibi farklı alanlar altında incelenip geliştirilse de tüm bu ekollerin nihai amacı insanoğlunun kendisini daha iyi ve derinden anlama sürecine destek olmaktır.

Karma Astrolojinin Diğer Astroloji Ekollerinden Farkı Nedir?

Karma astroloji hakkında bilgi vermeden önce biraz karma nedir ondan bahsetmemizde fayda var.

Karma, herkesin artık bildiği üzere etki ve buna karşı geliştirilen tepki mekanizmasıdır. Başka bir deyiş ile ruhun, varidatını beşerî dünya düzleminde dengeye getirmeye çalışmasıdır. Enkarne olmak sadece “yeniden bedenlenmek” anlamında değildir. Enkarnasyon; daha derin irdelendiğinde uyanmak, aydınlanmak, görmek, fark etmek, çözmek, billurlaşmaktır. Ruhlar deneyimlemek ve aydınlanmak için sürekli enkarne olurlar.
İşte bu yeniden geliş sürecinde karşımıza çıkan farklı karma tipleri vardır.
Kişinin geçmiş yaşamlarında doğru bir şekilde gerçekleştirdiği tüm davranışların ve verdiği derslerin karşılığı olarak bu yaşamda karşısına çıkan ödüller hak ediş karmasıdır. Bu tarz karmik yapıda olan kişiler bu hayata birçok yeteneğe sahip olarak gelirler ki yaşamları daha kolay aksın.
Geçmişte yapmış olduğumuz işler ve para kazanma yöntemleri de bu hayatta kendilerini gösterebilmektedirler. Örneğin önceki yaşamlarında ticaret ile uğraşmış olan bir kişi bu konuda mevcut hayatında zorlanmayacaktır. Din adamlığı yapmış olan bir kadının bu yaşamda konservatif bir yapıda olduğunu görebiliriz. Elbette bunun tam tersi olacak şekilde geçmiş yaşamlarda “başaramadığımız” ya da kötüye kullandığımız görevlerimiz ya da iş alanlarımız, bu yaşamda yeniden karşımıza çıkıp kendilerini tam anlamı ile öğrenmemizi ve tamamlanmayı bekleyeceklerdir.
Geçmiş yaşamlarda başımıza gelen fiziki acılar ya da deneyimler, bu yaşamda kendilerini genel olarak sağlık karması olarak göstermektedirler. Kişi enkarnasyon sürecinde kendini ve bedenini korumadı ya da yeterince özen göstermedi ise bu yaşamda sağlık sorunları yaşayabilmekte, hastalık hastası olabilmekte ya da harita izin verdiği ölçüde hemşirelik/doktorluk yaparak bunu dengelemeye çalışabilmektedir.
Bir önceki yaşamdaki ölüm şeklimiz de bu yaşama sirayet etmektedir. Karaciğerinden bıçaklanarak öldürülmüş biri bu hayatta karaciğer yağlanması sorunu ile boğuşmak zorunda kalabilmektedir. Bir önceki hayatta kaybettiğimiz organımız, örneğin elimiz ise, bu hayatta elimizde hissizlik gibi sorunlar ile uğraşabiliriz. 
Birçok haritada gözlemlenen bir diğer karma türü iletişim karmasıdır. Geçmiş yaşamda verilen sözlerin tutulmaması, ticarette ahlaksızlık, hırsızlık, yalancılık gibi konular bu hayatta kişinin benzer durumlar ile kendisinin karşılaşacağını göstermektedir. Benzer şekilde depo karmasında kişi eşini ya da etrafındakilerini aldatarak, sadık olmadığı durumlarda bulundu ise ahlak karması devreye girecektir.
Bazı karmalar ise sürekli kendini tekrarladığından ötürü içinden çıkılamaz bir hal almıştır.. Bu tip haritalara samsarik harita denilir.
Çok etkili ve sık karşılaşılan bir diğer karma tipi ise soy karmasıdır. Çoğu insan, kendi karmik hesaplaşmasının yanı sıra soylarının, yani anne ve babasının ve onların da ailelerinin davranışları sebebi ile, bu yaşamda ödül ya da cezalara tabi tutulmaktadır
Bizler çok farkında olmadan yaşamlarımızı etkileyen bir diğer karma türü kolektif karmadır. Pek bilinmese de aslında bizler güruhlar halinde enkarne oluruz ve bu yaşamımızda birlikte bedenlendiğimiz diğer ruhlar ile ortak bir bilinçaltı seviyesinde bağlı bulunuruz. Bu karma daha çok kendini toplumsal olaylar ve kalabalıkları etkileyen hadiseler yolu ile göstermektedir.
BU BİLGİLERDEN YOLA ÇIKARAK karma astrolojide diğer ekollerden farklı olarak geçmiş yaşamlardan getirdiğimiz duygu, dürtü ya da davranış kalıplarının; geçmiş yaşamdaki sağlık sorunlarımızın ya da mensup olduğumuz ailenin etkilerinin bu yaşama nasıl sirayet edebileceği tespit edilir. Kişinin bu yaşamdaki sorunlarının ana kaynağına inilerek natal harita sahibine kendisi hakkında belki de hiç farkında olmadığı derinlikli bilgiler sunulur. Harita sahibine özel olarak yaşam kalitelerini artırıcı çalışmalar ve önerilerde bulunulur. Geçmiş, günümüz ve gelecek bir potada eritilerek danışmanlık dahilinde sunulur.

Karma Analizleri Haricinde Hangi Danışmanlık Hizmetleri Sunulmaktadır?

Önemli tarihler hakkında çalışmalar (ameliyat tarihi, şirket kurma, evlilik gibi önemli tarihlerin tespiti).
Öngörü çalışmaları
Sinastri ve ilişkilerde uyum çalışmaları
Astrokartografi teknikleri ile kişi – şehir/ülke uyumu,
Şirketlere finansal danışmanlık
Sağlık haritaları vb. hizmetler de danışmanlık başlıklarımız içerisinde yer almaktadır.
*Horary – tek soru danışmanlığı verilmemektedir.

Astrolojik Danışmanlık İçin Gereken Bilgiler Nelerdir?

Astrolojik danışmanlık alabilmek için doğum tarihi, doğum yeri, doğum saati ve dakikası gereklidir.

Doğum Saatimi/Dakikamı Bilmiyorum. Nasıl Danışmanlık Alabilirim?

Doğum saati bilinmeyen durumlarda kişiye özel rektifikasyon çalışması yapılmaktadır.
Rektifikasyon çalışması için danışanın doğum, ölüm, evlilik, ameliyat, trafik kazası, boşanma, kürtaj, yer değişikliği, kariyer değişikliği gibi önemli tarihleri, kendinden bahsettiği kısa bir paragraf ile birlikte paylaşması gereklidir. Rektifikasyon işlemi sitemizde belirtilen harita okuma ücretine dahildir.

Doğum günümü bilmiyorum? Danışmanlık Alabilir miyim?

Doğum gününün bilinmediği durumlarda özel rektifikasyon çalışmaları yapılmaktadır ve ücret politikası farklıdır. Daha detaylı bilgi almak için buradan iletişim kurabilirsiniz.

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE