Gündem hakk. notlar - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Gündem hakk. notlar

14-15 Mayıs itibari ile büyüyen, genişleten gezegen Jüpiter 29 derece Koç burcunda 20 Nisan tutulmasını tetikleyecek. Bunu yaparken Retro çıkışında olan Merkür ile kavuşarak Mars ve Plütona T kare açısını tamamlamaya doğru gidecek. Bununla birlikte Güneş de Kasım 21 tarihinde Algol sabit yıldızında meydana gelen tutulma derecesine gelirken bir yandan da Mars düğümleri kareliyor olacak. Merkür Retro hareketi sonrası Uranüs’e doğru hızlı bir şekilde giderken Mayıs ikinci yarısı tüm bu etkiler doğrultusunda bireysel anlamda olsun, kolektif anlamda olsun yozlaşmanın dibini göreceğimiz, dipte köşede kalan ne kadar iğrençlik varsa, ne kadar arkadan çevrilen iş varsa ortaya dökülecek olan, son derece dürtüsel, patlama enerjilerinin çok yoğun olduğu günler olacak. Kim ki başkalarının üzerinden prim yaptıysa ayağına bu dönemde dolanacak. 19 Mayıs yeniayına kadar olan süreçte temkin, dikkat… 15-19 Mayıs arası Mars gezegeni olabilecek en nefret ettiği yerleşimde olacak Jüpiter’i karelerken. Bu bölgede tüm dünya genelinde çarşı büyük karışır! Birçok yapının ya da kişinin kendi ayağına sıkacağı günler olacaktır. Bireysel anlamda Mayıs ayı içerisinde çok yeni kararlar almamanızı, yeni tanıştığınız kişilere karşı temkinli olmanızı öneririm.

Henüz dünyanın her bölgesindeki fotolara ya da videolara ulaşamasak da tutulmanın gerçekleşme şekline baktığımızda geçmiş ile bağlantıları yeniden gündeme getirecek olan bu tutulma esnasında, Dünya’nın birçok bölgesinde Ay’ın sarı renge büründüğünü görüyoruz. L5 tipi dediğimiz bu tutulma türü, bir tutulmanın verebileceği her türlü herazeyi yaşatacağının göstergesidir. Özellikle sulardan gelebilecek tehlikeler, suların zehirlenmesi gibi konular tutulmanın izlendiği bölgeler için riskli duruyor.  İçme sularına dikkat; dizanteri, tifüs tarzı hastalıklar gündem olabilir. Zuben tutulmasının şakası yok! Herkes bu sene 2. Check up’ları yaptırsın! Hastalık haberleri artacaktır. Evlerinizde ve iş yerlerinizde enerji temizliği yapabilen quartz türü taşlardan mutlaka bulundurun. Frekansınızı yükselten konularla ilgilenin, enerjinizi emen kişi ve yapıları hayatımızdan çıkartmak için güzel zamanlardır – kaldı ki tutulma etkisi bunu size zorla yaptıracak şeyler yaşamanıza sebep olabilir. Tevekkül son derece önemli. İlahi adalet konuşuyor. Bir şeylerin çok önüne geçebileceğimiz günler değil. O yüzden kendimizi korumaya dikkat edeceğiz.

Sevgiler,

Laden 6.5.23

Yorum yok

Yorum Yaz

Tarihsel Perspektiften Pluto Kova burcunda-Gülsen Gönenç Önceki Yazı
. Sonraki Yazı
Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE