10 Ocak 2020 Ay Tutulması – Oylum oylum VERGİ boylum… - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

10 Ocak 2020 Ay Tutulması – Oylum oylum VERGİ boylum…

Kemiklerimize kadar inen Oğlak – Yengeç aksı tutulmalarına bir yenisi 2020 senesinin ilk tutulması olan ve Yengeç burcunun 20 derecesinde meydana gelecek Ay tutulması ile devam ediyor! Bu tutulma etkilerini tam bir ay sonrasında yani Şubat ayı ortasında göstermeye başlayacaktır.
Öncelikle dikkat – bu ay tutulmasında kadınlarda göğüs kanseri hadiselerinde tetiklenmeler meydana gelebilir. Ltf kişisel kontrollerinizi ve sevdiklerinizi ihmal etmeyin. Mide ve göğüs konularına dikkat edilmesi gereken bir süreç olacaktır.


Ay bu tutulmada Akrep enerjisi ile çalışıyor. Akrep yöneticisi Pluto ise Ayı 2 orb ile karşısına almış bir durumda. Bu konum bana çoğumuzun bildiği “Artan vergiler sonunda oynamaya başlayan halk ve Sadrazam’ın en sonunda endişelenmeye başladığı” fıkrayı aklıma getirdi. Vergilerin nefesimizi keseceği günler bizleri bekliyor!


8. Evdeki Uranüs tutulma anında Boğa burcunda durağan pozisyonda. Hareketli Uranos zaten Boğa burcundan nefret eder. Retrosu makbul olan bu çılgın gezegenin tutulma anında durağan pozisyonda olması Dolunay’ın bitirdiği konuların yerine bomba gibi gündemler getirebilir hayatlarımıza. Bu yerleşim sonucu bizleri şaşırtan sanatçı/eş/dost kayıp haberleri duyabiliriz. Bununla birlikte Ay ve Mars arasındaki kaza açısına çok dikkat edilmeli. Jüpiter’in 4. Evdeki Oğlak’taki pozisyonu da pek rahat değil maalesef. Bolluk bereket ile sınanışlarımız olacak.


Ay tutulmaları Dolunay zamanlarıdır ve dolunaylar bitişler ile alakalıdır. Merkür’ün Güneş ile kavuştuğu tutulma anını hayatınızdan çıkmasını istediğiniz şeyleri bitirmeye niyet ederek faydalı hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte 5. Evinde güçlü gezegen yerleşimleri olanlar için borsadan para kazanmak için şanslı bir zaman dilimi olacaktır.


Bu tutulmada eşlerimiz ile çatışmalara ve duygusal patlamalara dikkat! 2. Evdeki Juno’nun Ay ile kare açısı maddi endişelerimiz ile sevdiklerimizi kaybedecek noktalara getirmesin bizleri keza 7.evdeki Neptün de evliliklerde kafaları bulandırıyor. Venüs’ün Ay ile olan açısı bazı iplerin de kadersel olarak kopacağını gösteriyor. O zaman da bırakınız gitsinler… 

Yorum yok

Yorum Yaz

26 Aralık 2019 – Yılın Son Güneş Tutulması Önceki Yazı
30 Ağustos Yeni Ayı Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE