17 Temmuz Ay Tutulması – Az Laf Çok İş - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

17 Temmuz Ay Tutulması – Az Laf Çok İş

Sarsılıyoruz içten içe sallanıyoruz – ağaçlarımız yanıyor içimiz yanıyor, dünya tektonik sistemi de sarsılırken, Doğa Ana köklerine tutunmaya çalışırken, bizim de içimizde depremler oluyor… 139 Saros döngüsüne ait 4-10 aksında Oğlak burcunda gerçekleşen bu ay tutulması köklerimize sıkı sıkıya sarılmamız gerektiğini fısıldıyor kulaklarımıza. Ailemizi geçindirmeye çalışırken kendimizi nasıl da unuttuğumuzu tokat gibi yüzümüze çarparken hem de… Peki akıllanacak mıyız?

Dilimize hakim olmalıyız. Bunu gerçi hep yapmalıyız ama özellikle ışıklarımız olan Güneş ve Ay bir de Pluto 12. evdeki (Troya Savaşını başlatan) Eris karakteri ile kare açı yaparken buna ekstra özen göstermeliyiz. Bilinçaltını gösteren 12. Evde bu pozisyon içimizde birikmiş, dilimizin ucuna gelmiş birçok söylemimizin artık kendisini özgür bırakmak istediğini gösteriyor. Aynı evde yerleşik olan Neptün de zaten kendi evinde olanca gücü ile bizlerin kafasını bulandırıyor. Bulandıkça da bizlere çözüm bulmak için bir şans veriyor aslında. Sözcüklerimizi doğru seçersek, konuşmadan önce dilimizi ısırıp düşünürsek bu süreci faydalı bir hale getirerek salınması gereken hislerimizi paylaşıp beklemesi gerekenleri ise daha iyi değerlendirebilmek için yeniden ele alabiliriz. Yoksa düşünülmeden yapılan çıkışlar şu gökyüzü konumunda bizleri daha da sıkıntılı durumlara sokabilir. İşimizde gücümüzde sakin olmaya bakalım.


Gökyüzü sıkı çalışmayı gösteriyor 10. Evde tamamı Retro olan Pluto Satürn MC ve GAD (!!) stelyumlu Ay Tutulmasında. Sıkı çalış, ailene (vatanına) iyi bak. Karşıt Aslan’ın evinde hem Yengeç hem Aslan vurgusu var. Yengeç; Retro KAD ve Güneşi ağırlarken Aslan ise Retro Mars ve Merkür etkilerini resmen körüklüyor! Maddi durumumuz, Anadolu’muz, toprağımız, ailemiz tehlikede…
Satürn 24 dereceye geçince yani Ocak 2020 itibari ile bu ay tutulmasının etiklerini daha net gözlemlemeye ve hissetmeye başlayacağız. Satürn, Pluton ve Güneş bu sefer 4. Evde hareketlerini sürdürürken ciddi anlamda iç ve dış birçok tehditin faal hale gelişini daha derin hissediyor olacağız.


Retro bitmesin ister mi insan? Jüpiter retrosu bittiğinde 8.evde yani akrebin evinde ileri hareketine başlayacak. Retro Jüpiterlilere önerim son bir ayınızı iyi kullanın! Jüpiter bulunduğu evi büyütür. 8. Ev kolektif bilinç ile bilinçaltının bulunduğu en derin bölgedir. Ölüm ve yeniden doğum, okültizm, cinsellik, günahlarımız…. 8. Evin bu özelliklerini büyütecek Jüpiter Neptüne kare yaparken. İnsanlar insanlarla, ülkeler ülkelerle hesaplaşacak… Su en büyük sınavlarımızdan biri olacak… Zehirlenmelere dikkat edin.
Ne diyeyim, gökyüzü sert ve bu saat tıklarken olacaklar sekmeden gerçekleşiyor. Kafayı serin tutmaya bakın, araçlarınızın kontrol zamanını katiyen geçirmeyin ve sağlık sorunlarınızı arka plana atmayın.


Sevgiler,
Laden

 

Yorum yok

Yorum Yaz

AN’IN HARİTASI – 16.06.19 Önceki Yazı
Güneş Aslan’da – Ego bizi öldürür mü? Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE