18 Ocak Dolunay – Draconic açılım - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

18 Ocak Dolunay – Draconic açılım

Durum fena, herkes gardını alsın! 

Draconic açılım çok kadim bir astroloji yorumlama tekniğidir. Sınıflarımızda uzmanlık sınıfı olan 3. Sene içerisinde özel öğrencilere, öğretmen üzerinden birebir aktarılır. Draconic haritalar ile alakalı online mecralarda bilgi bulmak pek mümkün olmadığı gibi bulunan bilgiler maalesef son derece yetersiz ve sığ kalmaktadır. Birçok astrolog arkadaşımız Dolunay’ı hali hazırda yorumlamaya başladılar. Klasik sistemler ile irdelediğimiz zaman da oldukça zorlu görünümler içeren bu dolunay, draconic açılımla baktığımızda daha dramatic bir hal alıyor maalesef. 

Zuben El Genubi’den tutun Antares’e; Toliman’dan Algoloid hatta, adeta duyan gelmiş!

Ülkemiz haritasındaki Uranüs’ün hemen üzerine yerleşmiş olan transit Uranüs tıslarken dürtüsel retro Merkür’e kare yapıyor. Birileri çok ciddi ortalığı karıştırıp insanları ayaklanmaya ya da ortalığı karıştırmaya uğraşırken halkın ve hatta ordunun maşa olarak kullanılabilme riski mevcut. Neyse ki dolunay düğümlerle olumlu açı yapıyor, umalım ki koruma sağlasın. Ancak halk çok dürtüsel bir durumda. Özellikle akıl sağlığımız çok baskı altında. Aman diyeyim aklınıza sahip çıkın; malum beden sağlığınız ne kadar sağlam olursa olsun akıl sağlığı olmadan ilerleyebilmemiz mümkün olamıyor. Bir hastalıkla alakalı önemli bir tedavi bulunduğuna şahit olabiliriz. Özellikle ekonomi ve borsa açısından müthiş spekülatif hareketlerle karşılaşacağız. Ekonomi hızla kötüleşmeye devam eder. Yine ağzımdan bal damlıyor değil mi? ☹

Bağ – bahçesi olanlar dikkat, ekinleriniz hava koşullarından zarar görebilir. Özellikle deniz kenarı bölgelerde ekstrem hava koşulları… Topraklarımızın satışı ya da bereketsizliği… İşten çıkartılmalar ciddi oranda artış gösterir. Sendikalar çaresiz, patronlar çaresiz, çalışan zaten şaşkın halde. Elektronik fırtınalar, elektrik kesintileri artacaktır bu dolunay etkisiyle. Hapishanelerin gündem olduğunu duyabiliriz. Hastalık oranları artar, gripler birbirine karışır… Çocukların sağlığı önemli, evlatlara dikkat. Gençlere dikkat… Ülkemizdeki mülteciler hakkında ani gelişen gündemler olabilir. Kötücül enerjilerin zehirlerini salmaları, çalışma yapmaları için müsait bir ortam. Amatistlerinizi, quartzlarınızı temizleyin, mümkünse üzerinizde taşıyın. Turmalin quartz kötü enerjiler için koruma sağlayacaktır. 7 Günah yazımı yeniden okuyun, plaiades hattı gündemde! Sapkınlıklar, günahlar… Ticari ortaklıklarda belirsizlikler. Ülkeyi yönetenlere yarayacak, halkın kafasına vuracak bir dolunay… Kafamıza vurulmadan dank etmeyen bir halkız, ne diyeyim, iyi sonuçlar verecek bitişler olsun yeniay enerjisine kadar.

Kızmayın bana içinizi sıktım, ama maalesef durumlar böyleyken böyle!

Sevgiler,

Laden 

Yorum yok

Yorum Yaz

. Önceki Yazı
Merkür Kova RX Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE