21 EKİM VE 8 KASIM TUTULMALARI - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

21 EKİM VE 8 KASIM TUTULMALARI

Öncelikli olarak Kasım Ay tutulması ile başlamak istiyorum çünkü etkileri Güneş tutulmasına nazaran daha zorlayıcı.

Tüm dünyada askeri hareketlilik. Özellikle denizlerde meydana gelebilecek sıcak çatışmalar ya da denizlerden gelebilecek tehlikeler.

Ülkemizin kuzeybatı ve güneydoğu bölgesinde yerleşmiş ülkelerle alakalı sorunlar, karışıklıklar.

Kitlesel felaketler. Tarımda bereketsizlik, ekinlerde görülebilecek tarım hastalıkları.

Zubenik enerjilerin yüksek olduğu bir tutulma, her türlü bunalım, karamsarlık, iflaslar, kindarlıklar, takıntılı düşünceler tetiklenirken intihar oranlarında artışlar görülecektir.

Akciğer hastalıkları, akciğerlerde sorun yaratabilen yeni bir grip türü olabilir. Hekim hatalarından kaynaklı sorunlar oluşabilir. Kadınlarda meme kanseri riski özellikle ülkemizde hala yüksek. Kontroller ihmal edilmemeli.

Kaza kaynaklı ölümler. Ünlü ölümleri.

Güçlü yapıdaki kişilerin iflasları, beklenmedik çöküşler. Kibirden kaynaklı büyük kayıplar.

Kaçakçılık, kaçak her türlü ürün ve bunlardan gelebilecek sıkıntılar.

Gençlerin yükselişi, jenerasyon farklılıkların belirginleşmesi. Gençler üzerinde baskılar.

Kadınlara yönelik şiddet olayları asla bitmiyor maalesef, riskli görünümler bu tutulmalarda da devam etmekte.

İnşaat ihaleleri ile alakalı bir usulsüzlüğün gündeme gelmesi.

Duygu ve dürtülerin mantığın önüne geçeceği bir süreç.

Kimilerine tutulmanın aynı zamanda katalizörü de olan Venüs gezegeni ciddi kazanımlar verecektir hak ediş üzerinden gelen. Tutulmanın kendisini tam anlamı ile hissettirmesi Nisan 2023 tarihlerini bulacaktır. Marsın da Yengeç burcuna geçmesi ile ülkelerin sınırları çok daha fazla önem kazanacaktır. Bir 3. Dünya savaşı olmayacak belki ama çarşı karışır 2023 yılında!

Seçim bu anlamda bu tarihlerde olabilir. Seçim dahilinde iktidar tutulmadan destek alıyor, ancak içeriden ayrılmalar, kopmalar ya da arkadan çevrilecek işler ile uğraşacaklar.

Güneş tutulması etkileri ise daha hafif. Biraz ülkemiz özelinde koltuk sevdası konuları ayyuka çıkacaktır seçim öncesinde ve bu zarar verici hallere gelebilir.

Akrep, Balık ve Yengeç burçları ya da haritalarında su elementi temalı gezegen birikimi olanlar için senelerdir uğraşı verdikleri konuların iyicil sonuçlanacağı, emeklerinin karşılığını alacakları bir sürece girecekler.

Özellikle Kova ve Aslan burçlarının ilk derecelerinde gezegen sembolleri olanların ise dikkat etmeleri gerekli. Vicdanınız sizi hangi konuda rahat bırakmıyor? Bu Güneş tutulmasında sümen altı ettiğiniz yönlerinizle yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Evliliklerde eşlerin rahatsızlıkları konuşulabilir. Hapishaneler iki tutulmada da gündemde, sürpriz tutuklanmalara, ünlü tutuklanmalarına şahit olabiliriz. Özellikle güç sahipleri için krizli olacak bu iki tutulma da. Pegasus sendromuna tutulanların vay haline anlayacağınız. Herkes kendi yerini bu tutulma ile netleştirecektir. Bu tutulma kendini hemen gösterecektir.

Kötücül kadın yapıların hakimiyeti görülecektir. Lilupa soyu son derece aktif durumda.

Öğretmenler ve EYT hakkında olumlu gelişmeler olabilir.

Ekim sonrası halkların genel idrak ve karar mekanizmasında oluşacak donmalar, kopmalar; olaylar karşısında dürtüsel hareketlerde bulunma şeklinde dışarı yansıyabilir.  Adımlarımıza, kararlarımıza dikkat etmemiz gerekecek olan bir süreç.

Yazımı çok sevdiğim Peyk grubuna ait bir şarkı ile sonlandırmak istiyorum bu iki tutulmanın anlam ve önemine uygun olarak  Lütfen videoyu da seyredin!

Ne olursa olsun gülmeyi hatta düzenli kahkaha atmayı, arada dans etmeyi, eğlenmeyi, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmeyi asla unutmayın!

O zaman Peyk’ten gelsin: Don Kafa!

 

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=0fsLJPxguWU

 

Yorum yok

Yorum Yaz

. Önceki Yazı
. Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE