4 Aralık 2021 Güneş Tutulması – Kaynama Noktası - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

4 Aralık 2021 Güneş Tutulması – Kaynama Noktası

Yakında yaşayacağımız Güneş tutulması etkilerini özet bir şekilde paylaşmak istiyorum:

Tutulma Rastaban sabit yıldızında ancak Antares etkili bir tutulmadır. Bu anlamda hareketli günlerin devam edeceğini rahatlıkla öngörebiliriz. Çalışan sınıf ve işyeri sahiplerinin, ordumuzun, sağlık çalışanlarımızın ön planda olacağı bir tutulma yaşanacak. Askeri anlaşmalar ve ortaklıkların bozulacağı bir süreç olacaktır. Ordu içerisinde zehirlenme durumları gözlenebilir. Bunun yansıra askeri alışverişlerde ülkemizin baskılanabileceğini görebiliriz. Silah alışverişlerinde yaşanabilecek sorunlar, diğer ülkeler tarafından bu anlamda dışarıda bırakılmak gibi durumlar görülebilir.Uzun süredir tutuklu olan kişilerin beraatına şahit olabiliriz.

Her türlü üründe sahtecilik riski büyük. Artan fiyatlar farklı kalemdeki ürünlerin sahte ve daha ucuz versiyonlarının piyasaya sürülmesine ve buradan kaynaklı halk sağlığını etkileyecek durumların oluşmasına sebebiyet verebilir. Aldığımız ürünlerin güvenirliğine dikkat etmeli ve ucuz olduğu için etiketsiz ürünlere yönelme noktasında hassasiyet göstermeliyiz.  Zehirlenmeler, alerjiler söz konusu olabilir. İleriyi görmekte zorlanan tüm halkların göz problemlerinde sorunlar artarken doğurganlık oranlarında düşüşler baş gösterecektir. Böbrek ve pankreas bölgesi hastalıklarında artışlar gözlemlenebilir. Vücuttaki hormonal dengelerin bozulduğuna şahit olabiliriz.

Zehirli bir hayvan ısırığından kaynaklanan bir virüs gündeme gelebilir. Avrupa ülkelerinde baş gösteren 4. dalga ülkemizi de vuracaktır. Bu anlamda kendimizi ve sevdiklerimizi özenli bir şekilde korumaya özen göstermeye devam etmeliyiz. Ateşli hastalıklarda artış olacaktır. Ülkemiz aşı konusunda güzel sonuçlar alacaktır. Aşı harici ağız ya da burun spreyleri tedavi amaçlı olarak piyasaya sürülecektir.

Tüm ticari işlemlerde abartılı bir şatafat – “Harika Cuma, Mükemmel Pazartesi” tarzı reklam kampanyalarından gözümüzü açamayacağız. Olan ise sadece göz boyama yolu ile yüksek fiyatlı ürünlerin satışlarını psikolojik olarak artırmak olacaktır. Psikolojinizi düzeltmek istiyorsanız alışveriş yapmak yerine ruhsal bütünlüğümüzü ve akıl sağlığımızı koruyacak aktivitelere yönelmek olacaktır. Ateş etkisinin yoğun olduğu bu tutulmanın etkilerini bol bol topraklanarak hafifletmeye çalışabilirsiniz. Zor geçen günlerin ardından ayaklarınızı tuzlu suda bekleterek enerjinizi yükseltebilirsiniz. Hep yazılarımda da bahsettiğim gibi en iyi bereket artırma yöntemi kullanmadığınız eşyaları temiz ve katlanmış bir şekilde ihtiyaç sahiplerine vermektir. Kime vereceğinizi bilmiyorsanız çöpçülük mesleği yapanlara elden verebilirsiniz. Depresyona eğilim yüksek olacaktır, akıl sağlığınıza hassasiyet gösterin! Tansiyonlara dikkat! Kömür kullanımındaki artıştan hava kirliliği oranları ve bundan kaynaklı solunum yolu problemleri ivmelenecektir.

Manüpilatif söylemler ve hareketler gündemde olacak. Her türlü iletişim konusu, bu yoldan gelen yanlış bilgiler, söylemler, provakatif hareketlere dikkat edilmesi gereken çok çok hassas bir süreç. Mafyöz söylemlerin ve mafyatik yapıların maalesef yeniden artışına şahit olabiliriz. Gerçeklerin çarpıtıldığını aklınızdan çıkarmamalısınız.

Üzülerek, her türlü sapkınlık haberinin gündemimizde kalacağını söylemek zorundayım. Özellikle kadın takipçilerime flört ettikleri kişileri seçerken özen göstermeleri hususunda uyarı vermek istiyorum. Dating app’lerden tanışma oranları, online datingler artacaktır. Ancak iyi tanımadan görüştüğünüz kişilere dikkat etmeniz önemli. Algol etkisi devam ediyor. İnternet kısıtlamaları, sansürler gündem olmaya devam eder. Cadı avına dikkat! Paylaşımlarınızda seçici olunuz. Güneş patlamaları kaynaklı elektronik fırtınalar görülür. Kötücül enerjilerin mesaisini arttıracağına şahit olacağımız bir süreç… Kendinizi eterik anlamda da korumaya özen gösteriniz.

Göçler ve göçmenler mevzuu olmaya devam edecektir. Ülkeler arası söylemler tüm Dünya’da sertleşecektir. Petrol sızıntıları, doğalgaz, gaz patlamaları ve denizlerde meydana gelecek çatışmalara gündem gebe! Yer altından bulunan yeni enerji ürünleri ya da yeni tarihi eserler, bölgeler olabilir. Tarihi eser kaçakçılıklarına dikkat edilmeli. Ufo hareketlilikleri artabilir.  Sıcak savaş emareleri sertleşiyor. Halkların kendi içinde ve ülkelerin karşılıklı olarak hareketlenmesi, insanların ekonomik koşullardan ötürü sokaklara dökülmesi… Lütfen sakin olalım ve bundan mümkün olduğunca kaçınalım! Stratejik kararları uygularken yanılma payımızın yüksek olacağı bir süreç önümüzde.

Ekonomi uf olmaya devam eder. Bunu son 2 senedir yazıyorum o yüzden burada yinelemeyeceğim. Borsa’da hareketlenme, ani iniş – çıkışlar… Parasal durumların kendisine gelmesi zaman alacaktır, ancak diğer alanlardaki tüm konuların hızlı bir seyir izleyeceğine şahit olabiliriz.

Aslında yazılarımda bahsettiğim gibi henüz 2020 tutulmalarının etkilerini yaşamaktayız. Bu yazılanlar önümüzdeki 1,5 senelik döngüde karşımıza çıkacak olayların bir bölümü. Moral olarak düşük geçecek bu günlerde yaşamımızdaki küçük mutluluklardan büyük paylar çıkarmaya çalışarak her zamanki gibi bu zorlu zamanları da atlatacağız.

Sevgiler,

Laden

Yorum yok

Yorum Yaz

. Önceki Yazı
ASTROLOJİ VE MÜZİK - 2 Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE