6 Eylül 2019 - Hişt Hişt Sakin ol, KİBİRLERİNE Hakim Ol! - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

6 Eylül 2019 – Hişt Hişt Sakin ol, KİBİRLERİNE Hakim Ol!

Astrolojide Mars günü olarak geçen 6 Eylül Salı günü büyük iyicil canımız, Jüpiter’imiz, Ay ile kavuşumda ve Başaktaki Güneş, Mars, Merkür, Venüs stelyumuna ve Neptün’e kare. Neptün ise bu birlikteliğe karşıt konumda.
Neyse ki şu aralar bizleri döve döve eğiten büyük kötücüller Pluto, Satürn ve Güney ay düğümü bu genel duruma iyicil açılar gönderip üzerine biber ekmiyorlar.

Öncelikle kırıcı ve sivri dilli olacağımız bir gün özellikle aile içinde ve evli isek eşlerimize karşı dikkat. KİBİR, hepimiz için ALDATICI bir tehdit olacak. Aşırı yemelere dikkat edin. Güneşin Pluto ve Satürn’den aldığı 120’lik kendimizi çok güçlü hissedeceğimizi ve manipülatif söylemlerde bulunabileceğimizi göstermekte. Ama işin içinde Neptün var, bu tarz hareketler kendi ayağımıza sıkmamıza sebep olabilir. Bazılarımız kariyerimiz ile ilgili güzel haberler alabiliriz. Jüpiter Ay kavuşumu bizlere ilahi destek veriyor olacak.

1 Eylül-10 Eylül arası ne yazık ki kadınlara yönelik cinayet haberlerini sıklıkla duymaya devam edebiliriz. Ülkemizde kadınlara şiddetin bir an önce sonlanmasını can-ı gönülden diliyorum.

Yorum yok

Yorum Yaz

28 Ağustos 2019 – Biraz da ŞIMARALIM! Önceki Yazı
Kafası Karışık Paralize Dolunay Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE