ASTROLOJİ ve MÜZİK-5/SİNASTRİ - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

ASTROLOJİ ve MÜZİK-5/SİNASTRİ

Bir ilişkide özellikle evleneceğiniz insanın sinastri haritasına bakmak hele bu günümüzde ayrı ve farklı bir özellik taşımaktadır. Sinastri haritanın şüphesiz tüm parçaları çok önemlidir.

Peki evlilik tarihini belirlediğinizde özellikle seçtiğiniz dans müziği hayatınızda nasıl anahtar bir rol uygulayacaktır hiç düşündünüz mü? İnsanı hatırlatan çok etkenler vardır lakin özellikle iki etken unutulmaz ve silinmez; koku ve müzik…

Seçeceğimiz müziğin “Ay”ın ve “Chiron”un sinastride bulunduğu eve, oturduğu burcu, aldığı açıları iyi değerlendirerek müziğin makamını ya da tonunu belirlememiz önemlidir.

Gözlerimizi kapatıp şöyle bir düşünelim. İlişkide olduğumuz ya da evli olduğumuz insanla “Müzik” olarak sizi en çok çağrıştıran nedir? Hangi müzikte birbirinizi hatırlıyorsunuz? İlişkinin veya evliliğin kopma anında müzik sizi nasıl bağladı ya da kurtardı? Bazen tersi de söz konusu olmaktadır. “Bu müziği hiç sevmiyorum çünkü bana onun hakkında hiç iyi şeyler hatırlatmıyor.” gibi…

Onun içindir ki sinastride müziğinizi ona göre seçin, ona göre belirleyin.

Yorum yok

Yorum Yaz

. Önceki Yazı
. Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE