Jüpiter Venüs Kavuşumu – Beklentiler / Gerçekler   - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Jüpiter Venüs Kavuşumu – Beklentiler / Gerçekler  

Bir ayı aşkın süredir bizleri dinlene dinlene döven, durup aniden ağzımıza patlatıp hiçbir şey olmamış gibi devam eden canımız Merkür’ümüzün tutulmalı geri hareketinin sonuna geldik. Herkese geçmiş olsun! 24 Kasım itibari ile de kremalı görünüm iki iyicil Venüs ve Jüpiter kavuşuyor. Haritanın bıçkın delikanı Mars ise Ay’ın tam yanında ailenin çılgın dayısı yükselendeki Uranüs ile karşıt açıda…

Venüs ve Jüpiter kavuşumu Acumen sabitinin sınırları altında. İkizi Acuelus yıldızının özelliklerini biraz daha olumsuz anlamda taşıyan bu sabite kişiyi daha çok yıpratarak hayata umarsız bir hale getirebilir. Kepazelik, legal problemler hatta tutukluluk ile ilişkilendirilir. Körlük; bariz olanı görememe ya da kimsenin göremediklerini görme, dindarlık, liderlik yeteneği, sözlü (dedikodu) ya da ruhsal saldırıya maruz kalmak gibi temaları gündeme getirecektir. Haritanın 8.evinde meydana gelen bu kavuşum bireysel haritalarınızda hangi alana geliyor ise bu konularda şans getirecek veya olumlu ya da olumsuz büyümeye sebep olacaktır. Başkalarının paraları, miras, krediler anlamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karanlık tarafın lordu Pluto kendi evindeki bu harekete 7 orb ile göz kırpıyor ve son zamanlarda evliliklerde yaşanan sıkıntılı zamanlara hafifleme getiriyor. Ailemiz ile daha yumuşak bir iletişim kurarken çocuklarımızla daha kaliteli vakit geçirebileceğiz. Paramızı yönetmek ile ilgili önümüzü daha net görebileceğimiz daha akılcı davranacağımız birkaç gün. Kolektif yanımız bizi duygusallaştırırken yumuşatmaya çalıştığımız duygularımızı yakın çevremiz ve eşlerimiz ile paylaşarak birbirimizin yaralarını sarmaya çalışacağız.

Hayattaki her şey bir bütündür. Gezegen hareketleri hepimizin tepesinde bir yerlerden geçerken bizleri, büyüklerimizi, küçüklerimizi, hayvan dostlarımızı, suyu, toprağı yani her şeyi, farklı noktalarda ve yoğunluklarda ama mutlaka etkiliyor. İşte tam da bu yüzden ahir dünyada karma yaratmadan yaşayıp göçebilmek, bu etkileri olumluya çevirmek anlamında çok önemli. Çünkü o zaman Akrep’teki Ay; Mars ve Merkür ile kol kola Uranüs’e karşıt yaptığında dürtüsel agresyonlarımızdan kaçabilecek bir yerimiz olur 😊 Aniden cereyan edecek şok edici gelişmelere karşı evliliklerimizin ve çalışma hayatımızın iletişim, duygular ve kişisel güç başlıklarında sınava tabi tutulacağını görebiliriz. Merkür (akıl) Güneş’e (birey) en yakın gezegen olduğu için her zaman dikkat edilmesi gerekir. İletişim şekillerimize özen göstermeye devam etmeliyiz. Başımıza gelen kötü olayların sebebinin ağzımızdan zamanında çıkan kırıcı bir söylem olduğunu bilsek daha dikkatli seçerdik sözlerimizi. Uranüs Güneş arası kaza açısı sakarlıklara, Ay Uranüs karşıtlığı ani duygu iniş çıkışlarına açık olabileceğimizi gösteriyor. Güneş’in 3. Evdeki Kuzey Ay Düğümü ile yaptığı açı trafik kazalarına karşı çok dikkat diyor, hemen yanında Hades var! Anlayacağınız yine sizlere ballı kaymaklı kalpli kuşlu “büyük iyiciller kavuşuyor” yazısı yazamadım ancak uyarmadan da olmuyor.

Herkese sevdikleriyle huzurlu bir hafta sonu dilerim.
Sevgiler,
Laden

Yorum yok

Yorum Yaz

. Önceki Yazı
Secondary Progress Okuma Teknikleri Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE