Kafası Karışık Paralize Dolunay - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Kafası Karışık Paralize Dolunay

Bir güç hem beynimizi hem de kalbimizi avucunun içine almış köfte gibi yoğuruyor. Çok şeyi değiştirmek istiyoruz ama garip bir şekilde ellerimiz kollarımız uyuşuk, paralize halde bekliyoruz. Eylül ayına, herkesi hastanelere koşturan Başak stelyumlu yeni ay ile başlamıştık, 14 Eylül Balık Dolunayı ile devam ediyoruz. Ne övündüğümüz aklımıza ne de güvendiğimiz sezgilerimize ULAŞAMIYORUZ. Yeni ay azımıza ufak övünçler minik mutluluklar verse de genelde can sıkıcı haberlerin ardı arkası kesilmedi maalesef.

Stelyum 12. Evde Başak’ta devam ediyor. Güneş’ in; kavuşan Merkür ve Venüs ile Akrep orbunda buluşması yetmezmiş gibi varoluşsal bu kavuşum, 29 derece yani yine Akrep etkisinde gerçekleşiyor tam da ruhumuzun (AY) karşısında… İyi bir şeyler yazayım diyorum ama biraz daha hastanelere gidip geleceğiz gibi… Hapishanelerle ilgili gündemler de yoğun olacaktır. Aman diyeyim sözlü dalaşlardan uzak durmaya çalışın, alışılagelmedik şekilde ilerleyebilir her türlü tartışma. “Az önce şarap kadehlerimizi tokuşturuyorduk nasıl oldu da boğazıma yapıştı anlamadım” diyerek bulabilirsiniz kendinizi. Denebola sabitesi dilimizden ve hislerimizden çağlayanların kötü sonuçlar doğurabileceği konusunda resmen bağırıyor!
İlahi destekten yoksunuz, savaşma gücümüz az. Hatta birileri bizimle dalga geçiyor gibi hissediyoruz. Yediğimiz haltların sonuçları ile HEMEN, ŞİMDİ ilgileniyoruz (Merkür ve Venüs); karma geçmişte değil şu anda! İlahi destekten yoksun isek yapabileceğimiz en iyi şey dua ve SEVGİ.
Güneş Mars ile kavuşurken, 8 orb ve kaza açısı ile Uranos’a el uzatıyor. Ne diyeyim, ani haberlerin gündemde olacağını harita sürekli pekiştiriyor! Mars ve Güneş’iniz haritanızda iyi, korumacı açılar almıyor ise en saçma sapan kazaya dikkat edin. Canımız istemiyor evet ama UYANIK OLMALIYIZ. Ay Neptün’de; çılgın gibi kaçmak, sızlanmak, etrafımızdakileri suçlamak istiyoruz ve birileri bizimle ilgilense çok iyi olacak! Yalnız haber edeyim, herkes kendi derdinde şu sıralar.

Kabadayılar Güney Ay Düğümü, Pluto ve Satürn 4. Evde köklerimizi, evlilikleri ve sağlığı işaret ediyor. Harita kendini tekerrürde bu dolunayda. 10. Evdeki Hades, KAD, MC kavuşumları şu uyarıya sevk ediyor: Anneler, babalar! Hayatın hengamesine kapılıp çocuklarınızı ihmal etmeyin!
Herkesin haritası parmak izi gibidir. Paylaştıklarım elbette genel etkilerdir ve herkeste Kronos farklı “tik”ler. Derinn bir nefes alıp devam edeceğiz!
Türkiye nezdinde anın yükselenine baksak yetecek sanki, zaten hocalarımız uzun zamandır uyarıyorlar. Betelgeuse’da TC’nin ayı ve anın MC’si kavuşuyor kavuşmasına ama Fatma’nın eli bu sefer tokat atacak maddi anlamda. Acaba neden ”Beterböcek”  Hades TC’nin 1. Evinde tam tepesinde diye sormak lazım. Yeterince ülkemize, topraklarımıza özen gösterdik mi?

Sevgiler,
Laden

Yorum yok

Yorum Yaz

6 Eylül 2019 - Hişt Hişt Sakin ol, KİBİRLERİNE Hakim Ol! Önceki Yazı
EKİM – KASIM 2019 GENEL BAKIŞ – DENGE ARIYORUZ, BULAMIYORUZ… Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE