Kasım tutulması - 7 günah - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Kasım tutulması – 7 günah

Superbia, avaritia, luxuria, invidia, gula, ira, acedia

Yani 7 günah!

İşte detaylarını paylaşacağım Kasım ayı tutulmasının ana konuları!

Seven deadly sins. Yedi ölümcül günah. Neydi bunlar?

Kibir, açgözlülük, şehvet, öfke, kıskançlık, tembellik ve oburluk…

Tüm tutulmayı layıkıyla anlatan bu 7 kelimenin ötesine geçmek yersiz.

Ancak değinmek istediğim noktalar da var elbette!

Ülkemizin tibet (draconic) haritası üzerinden tutulmayı incelediğimizde detayları çok daha net görebiliyoruz. Tutulma ülkemizin tibet haritasının üzerindeki Güneş’inin hemen üzerinde oluyor! 26 derece – yani Algol. Kanallar ile ilişkilidir. İstanbul Algoloit bir şehirdir. Kanal İstanbul konusu çok gündem kazanır kazanmasına ama bir de İstanbul’un bin yıllardır kendini saklayan kanalları var. Bazı ezoterikler ya da havas ilmi ile ilgilenen belli bir zümre haricinde pek de bilinmeyen kanalları vardır. İşte burası çok önemli! Bizler başka (yer üzerindeki) konular ile ilgilenirken asıl yer altımız çok ciddi anlamda tarumar ediliyor. Onlar bizim değerlerimiz. Koruyucularımız, hazinelerimiz. İşte oralara dikkat kesilmek çok önemli. Topraklarımızın üzeri ayrı önemli ama ya altındakiler? Bunlara halk olarak dikkat kesilmemiz son ama son derece önemli! Ülkemizin ley hatlarında yerleşik olan bilgelik merkezlerinden ötürü ülkemiz her türlü ruhsal çalışmanın yapıldığı ve tüm dünya halkları tarafından farklı çalışmalar için ziyaret edilen bir yerdir şu anda. Bu anlamda halk olarak pozitif tarafta kalmalı ve akıllı, sakin olmalıyız.

Ufak tefek depremler olur ancak asıl deprem ticari hayat ve bilgi kanalları üzerinden olacak! Manüpilatif depremler diyebiliriz örneğin. Ticari hayat dediğim ise zaten alma verme gücümüz.

Yurtdışından borç alabiliriz ama çok ağır sözler vermemiz gerekebilir.

Takip edenleriniz bilir, yazılarımda hem ciddiyeti hem de samimiyeti severim. Samimi bir şey paylaşayım sizlerle:

Bu mesleği profesyonel anlamda yapmaya çalışmaya başlayalı, arkadaş, gökyüzü hep mi pert olur!!! Yani diyorum ki “Laden, şuraya da iyi bir şey yazamadın!!!” Ama gördüklerimi yazmaz isem işimi doğru yapmamış olurum. O yüzden bana kızmayın. Ben yalnızca bir ulağım.

Evet neden böyle bir sevimlilik yaptım? Çünkü kız çocuk kaçırılmaları ve kadın cinayetleri konusuna dikkat çekmem gerekli.

Tibet an haritasında Mars pek sevmediği bir yerde. Fakirlik. Sefalet. Fuhuş oranları artar.

KADINLAR GELİYOR KADINLAR!!! Kadınlar çok güzel şeyler yapmaya başlayacaklar! Yine kadınlar siyasi arenada daha fazla kendilerini göstermeye başlayacaklar. Yeni kadın yüzler olacak tüm Dünya’da. Ülkemizde de…

Herkesin çok konuştuğu mamafih kimsenin birbirini dinlemediği bir süreç olacaktır önümüzdeki süreç. Her türlü muhalefet konularında taraflar objektif olmaktan uzak olabilirler. Otorite, asilik. Birbirimizi dinleyelim. Bu önümüzdeki süreçte çok önemli. Dinlemek. Bir durup düşünmek… Bir şeyleri netleştirmekte zorluk yaşayabiliriz. Her şey havada uçuşuyor gibi hissedebiliriz. Hayatımızın her alanında gaza gelmemek, atacağımızın sonuçlarının neler olabileceğini düşünmek, özellikle önümüzdeki süreçte önemli olacaktır. Bazı yargılanma süreçleri başlayacaktır. Aslında birçoğu başlayacak da diyebiliriz. Ülkemiz de maalesef yargılanabilir.

Tüm dünyada ve ülkemizde değişik, abartılı hava olayları olmaya devam eder. Gemiler, okyanuslar. Su vurgusunu zaten daha önceki tutulmalardan da biliyoruz. Önümüzdeki süreçte kutuplarda eriyen virüslerin de yavaş yavaş gündemimize gireceğini görebiliriz. Göz ile alakalı hastalıklar artacaktır.

Yeni bir dini ve aşırı yobaz terör örgütü ortaya çıkabilir. 27.04.22 ve 20.06.22 tarihlerinde tutulma tetiklenecektir. Yukarıda bahsedilen konular gündeme gelir. Çok politik konulara girmek istemiyorum arkadaşlar, o yüzden yorumlarda da sormayın.

 

Bir yandan da öze dönüşün başlangıcı niteliğinde de bir tutulma bu. Fena değil mi? Artık çöpe yemek atılmayacak… Öze dönüş… Özde karanlık da var bilgelik de.

Günün en karanlık anı, şafağın söktüğü andır!

Korkma…

Ay tutulmaları Güneş tutulmalarına nazaran daha bireyseldir. Önümüzdeki güneş tutulmasına bizleri hazırlayan bir sonlandırma enerjisi verecektir bu tutulma en basit anlatım ile. Öğrencilerim, takipçilerim, sahipkıran ile ilgili yazımı yeniden sayfamdan bir okuyun.

Kuraklık fena vuracak ama;

Regulus bitiyor:)

Güzel günler bizleri bekliyor.

Sevgiler,

Laden

Resim: Wikipedia

Yorum yok

Yorum Yaz

TUTULMALAR VE KIVILCIMLARINA DAİR... Önceki Yazı
"SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR." Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE