Koç Dolunayı – Hattı Müdafa Yoktur, Sathı Müdafa Vardır - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Koç Dolunayı – Hattı Müdafa Yoktur, Sathı Müdafa Vardır

1 Ekim günü Ankara saati ile 23:05’te, retro pozisyonda bulunan Mars gezegeninin yöneticisi olan Koç burcunun 9 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek.

Bu Dolunayda uzun zamandır tutulma yazılarımda da bahsettiğim gibi yurdumuzun toprak bütünlüğü ve komşuları ile arasındaki çekişmeli durumlar gündem olmaya devam edecektir. Bu çekişmelerin sert bazı askeri hareketlilikler karşımıza çıkması anın haritasına da baktığımızda maalesef mümkün görünmekte. Anın yükseleninin ve Chiron’un pozisyonu, ülkemizin Mars’ının tam karşısında gerçekleşen Dolunay ve benzeri birçok sembolik, ülkemizin eski yaralarının benzerlerinin açılacağını ve bu durumların ekonomiye de zorlu etkiler getireceğini gösteriyor. Spor kulüpleri ile ilgili zorlayıcı gündemler oluşması muhtemeldir. Ülkemizin 12. Evinde yerleşen Kuzey ay düğümü devletimizin gizli düşmanlara, gizli kuruluşlara karşı hakkını savunmak için mücadele vereceğini gösteriyor. Eris ve Mars’ın bulunduğu derece çıkarcı propagandacıların bu sürecin sonunda üzülen taraf olacağının da bizlere müjdesini veriyor! Çakallık yapanların günün sonunda çakılacağını da toplumsal ve bireysel anlamda gözlemleyeceğiz özellikle önümüzdeki 1,5 ay içerisinde.

Birçok devlet memurunun yeri değiştirilebilir ya da bazı kesimler sürgünlere maruz kalabilir. Hükümet içerisinde de bu tarz ayrılık/uzaklaştırma durumları gündem olacaktır.

Irak’ın orta & üst bölgelerinde ani patlamalar ya da yıkım oluşturacak durumlar olabilecekken ülkemiz nezdinde de Van Gölü’nün sağ kısmında kalan bölgelere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bireysel anlamda bu Dolunay flörtlere dikkat çekiyor. İçimizde kabaran sonbahar kıpırtılarına, yaz çıkışı bu zorlayıcı kışa bir sevdicek ile girme dürtüsüne kapılıp, gereksiz flörtler içine atabiliriz kendimizi, dikkat. Özellikle karşı taraftaki kişiler çok derli toplu, düzgün bir görünüm verip sizden habersiz kendi içlerinden grinin elli tonu olabilirler. Sapkın, saldırgan kişilere karşı dikkat edilmesi gereken bir süreç. Ayrıca müsriflikten de kaçınılması gerekmektedir.

Bu Dolunayda tansiyon hastaları ya da migren hastaları, sinirsel sorunları olanlar ekstra dikkat etmeli! Ayrıca kazalara karşı da (ev kazası/trafik kazası/yangınlar/patlamalar) dikkatli olmaya devam etmeliyiz.

Sevgiler,

Laden – 28.09.12 

Yorum yok

Yorum Yaz

21.12 Aralık Kış Soltisti & Sahipkıran - Video Önceki Yazı
. Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE