Merkür Kova RX - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Merkür Kova RX

Çok özel bir görünüm. Birçok kişi dharmasının ne olduğunu anlayacak!

Dharma nedir? Bu varidatta yönelmemiz gereken alandır. Bu bir meslek de olabilir, bir görev de.

“Karman senden neyi yapmanı bekliyor?” bunun cevabıdır! Belki anne olman gerekiyordur belki de bir şifacı. Belki de senelerdir yaptığın mesleği artık sorgulaman gerekiyordur? Dharma bu varidatta neyi ürettiğimizle ilgilenir. Bunu da haritamızda  bize Uranüs gösterir. Uranüs büyük babadır. Atalar atasıdır. Derinleşmeyi sever. Bilgiye aşıktır. Köktür. Köklerinize dönünüz bu dönemde. Kendinize “Ben ne istiyorum” diye sormak için harika bir dönem! Karma astrolojisi derin ilimdir mirim, bu alan burçlar bu hafta ne yapacak değildir!!!  Ne olursa olsun, dharmasını anlayan kişi karmasını çözme yolunda ciddi adım atar! Çekinmeyin, sorun kendinize. İçşselleştirin sorunuzu, kendinize sahip çıkın. 11. Ev; arkadaş temizliği… Yollayın hayatınızdaki sinsirellaları, enerji emcikleyenleri, sizi sömürenleri. Bunu bilinçli yapın. Yoksa gökyüzü, yoksa rab, sizin için yapacak. Astroloji farkındalıktır mirim! Ondan yırtınıyoruz öğrenin diye!

Bu dönemde doğan çocuklar gelecekte çok önemli buluşlara imza atacaklar. Çünkü geleceğin bilgisi ile gelecekler.

Yazın, çizin, düşünün, icat edin. Harika bir dönem, iyi kullanın!!! Gökyüzü ne kadar zorlu olursa olsun aklını kullanana vız gelir tırıs gider. Karma sadece kötülük yaptım, kötülük bulacağım; iyilik ettim, iyilik bulacağım değildir. Kendini koruyamazsan, aklını kullanamazsan karma yaratırsın.

Merkür Kova RX – Aklını iyi kullan der. Korkmayın evrensel bilgiyi sistemden çekmeye. Orada bekleyip durur o, sen al da onu yoğurup büyüt diye. Ne kadar ekmek o kadar köfte! Ne kadar sorgularsan o kadar aydınlanırsın mirim! Derinleş, derinleş, derinleş!

Sevgiler,

Laden

1 Yorum
  • emre
    Yanıtla 14 Ocak 2022 at 07:25

    yazı diliniz ne kadar samimi ve hoş, hayran kaldım 🙂

Yorum Yaz

18 Ocak Dolunay – Draconic açılım Önceki Yazı
BASİTÇE CHIRON Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE