Nisan ve Mayıs tutulmaları - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Nisan ve Mayıs tutulmaları

Zor zamanlar geçiriyoruz.

Öncelikle vesveseden uzak durmamız çok önemli.

Vesvese içinde endişe, korku, tiksinti, kıskançlık, panik, gıybet, kibir gibi aklınıza gelebilecek ger türlü düşük titreşimli enerjiyi barındırır.

Göksel titreşimler yeri, yerde olanlar göğü bangır bangır titretirken bu telkinim size uzak ya da samimiyetsiz gelebilir; gelmesin.

Nisan ve Mayıs tutulmalarına baktığımızda göklerin anlattıkları sevimsiz…

Dünya halkları olarak terör olayları; ciddi kasırgalar, fırtınalar; yer altının jeolojik yapısını ciddi anlamda değiştirebilecek volkan patlamaları ve bunların sonucu olarak depremler; bankacılık sistemlerinin çalışmaması sonucunda hesaplarımıza ulaşamamak; yeni bir salgının yayılmaya başlaması; ülkeler içi karışıklıklar, ülkeler arası ciddi gerginlikler; enerji sorunları – petrol – yeni kaynakların aranması; kıtlık ve ekonomik buhran; uçak ve deniz kazaları ve hatta inanın meteor düşmesi gibi olaylara varabilecek birçok aşırı zorlayıcı durumla karşı karşıya kalacağız.

Bunu yaparken akıl sağlığımızı korumak son derece önemli olacak. O yüzden bir de üzerine vesvese eklemeyin.

Bir bildiğim var. O da tüm bu yaşanacakların biz beşerleri birbirine daha fazla bağlayacağını düşünüyor olmam.

Dualite güç savaşı içinde! Bu noktada kötü duygular bizi karanlığa çekecektir. Korkmayın! Aydınlık tarafın da ciddi neferleri, koruyucuları var. Şifa enerjisi büyüyor, her gün insanlar daha fazla farkındalık kazanıyorlar.

Mayıs tutulmasının tarot arkeşipi ölüm kartı. Bu kart doğal ölüm ile alakalıdır. İsmi kadar korkulmasına gerek olmayan, bitişleri ve dönüşümü işaret eden bir karttır. Ay ve Güneş’in sabitleri zaten bunun olmasını garanti eder halde.

Nisan tutulması zaten çöp – Ay Balzamik pozisyonda.

Bazı şeyler sonlanırken, uzun zamandır saklanılan birçok bilginin daha fazla kendilerini ayyuka çıkaracağına şahit olacağız.

Negatif saldırıların yoğun olacağı bu süreç içerisinde üzerinizde ametist, lal taşı; evinizde, masanızda quartz kristali bulundurmanızı öneririm.

Ülkemizde boğazlar ve anayasa değişikliği Haziran ayı itibari ile ciddi önem kazanır.

 

 

 

 

Yorum yok

Yorum Yaz

ASTROLOJİ ve MÜZİK-4 / CHIRON Önceki Yazı
. Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE