Satürn Kova burcunda! - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Satürn Kova burcunda!

Merhaba kıymetli takipçilerim!
Satürn an itibari ile Kova’ya geçmiş bulunmakta. Mevcut durumlarımız malumunuz, hepimiz evlerimizdeyiz. Bu süreci Satürn’ün Kova transitine değer verir bir şekilde, yani entellektüel bakış açımızı geliştirecek faaliyetlerde bulundurarak geçirmeliyiz.

Pisagor okulunun en üst seviye insiyelerine “aydın kişi” anlamına gelen “intellectual” ünvanı verilmiştir ve evreni ve Tanrı’yı anlayan İnsan-ı Kamil mertebesinin karşılığıdır.
Tekamül yolumuzda ulaşmaya çalıştığımız bu mertebe için yapılması en başta gereken hareketlerden biri de okumak, öğrenmek ve kendini geliştirmektir. Yolculuğundaki ruh, elbette deneyimine kaldığı yerden devam etmektedir ve bir birey ömrünü ne kadar bilge bir noktadan tamama erdirir ise o yerden evrimine devam edecektir. Kova bilgiyi çok ama çok sever ve Satürn bilgi edinme noktasında disiplin ve özveri ister. Bunu alır ise haritayı harekete geçirir ve ruhu ileri taşır.

2020 senesinin çok zorlu bir sene olacağını zaten hep belirtmiştik ki bunu endirekt şekilde yaşamaya başladık. 2020 yılının gösterdiği 4 rakamı yine Pisagor’cu yaklaşıma göre Mars’ı işaret etmektedir. Bu minvalde önümüzdeki günlerde malesef salgın hastalık dışında savaşların da yine gündemimizde olabileceğini göstermektedir.

Bu sıcak günlerde lütfen uzun zamandır okumaya vakit bulamadığınız kitapları okuyun, izleyemediğiniz belgeselleri izleyin, entellektüel alt yapınızı geliştirin ve bunları aileniz ile paylaşarak bilgiyi büyütün. Kiri bilgiden kendinizi ve aileninizi sakının.

Hepinize kocaman sevgiler!
Laden

Yorum yok

Yorum Yaz

GEZEGENLER VE AMELİYAT ZAMANLARI Önceki Yazı
PTOLEMY VE SABİT YILDIZLARIN ÖZELLİKLERİ Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE