Transit Uranüs - Natal Chiron Boğa - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Transit Uranüs – Natal Chiron Boğa

1978 – 1985 arası doğumlular olarak şansımıza 84 yılda bir meydana gelen nadir bir görünüm yaşıyoruz. Nedir bu? Transit Uranüs Boğa burcunda yer alan Chironumuz ile kavuştu, kavuşmakta ya da kavuşacak! Peki ne anlama geliyor bu?
Artık bize hizmet etmeyen düşünce ya da davranış kalıplarımızı geride bırakacağımız sert olaylar anlamına geliyor. Chiron açık yaradır. Ama Chiron’un handikapı şudur. Sürekli bu acıyı çekmeye alıştığımız için onun farkına varamayız çoğu zaman. İşte Uranüs bunu yıkmaya geliyor! Canımız yanacak belki ama sonrasında bizi bağlayan zincirlerimizi kırıp özgürleşeceğiz! Şifalandırma yeteneklerimiz artarken çok daha yaratıcı fikirlerle hayatımıza devam edebileceğiz. Her şerde bir hayır vardır. Yaşam dualitedir. Zor ve kötü görünen bazı deneyimlerin sonu sınırsız özgürlüktür. Kavuşum hangi evinizde gerçekleşiyorsa ceza da orada olacaktır ödül de.
Sevgiler,
Laden
1 Yorum
  • Yasemin
    Yanıtla 26 Mayıs 2022 at 19:36

    Merhaba,

    Boğa 10.ev ve 4.ev Akrep aksım kıstırılmışsa da etki aynı mı?

    Çok teşekkür ederim ☺️

Yorum Yaz

. Önceki Yazı
. Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE