Uranos kokan Mars Aslan’lı Yeni Ay - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Uranos kokan Mars Aslan’lı Yeni Ay

Ay, Güneş, Vulcan, Venüs tamamı Uranüs’e kare yeni ayda. Oldukça Uranüsyen bir gökyüzü, Mars da üzerine Neptün ve Plutona 150lik yaparak iki Satürn ötesi gezegene yine Uranüs‘ün sağı solu kestirilemeyecek enerjilerini gönderiyor. 1. Ve 12. Evdeki Aslan stelyumu patlamaya hazır enerjileri gösteriyor bize; kendimizi gösterme şeklimiz, ilişkilerimiz, oluşumuz, ruhumuz, aşkımız, iletişimimiz ve karmamız bu yengeç aslan havasındaki stelyumda. Çok çok dürtüsel enerjiler var. 8. Evdeki Neptün yerinden hoşnut değil hem Retro hem de 12. Evde Oğlakta olan tutulmaya 135’lik yapıyor. Bu açı kaza açısı demektir. Dürtülerimiz çağıl çağıl akıp gitmek isterken bünyemizden ani çıkacak olaylara, kazalara, sözlerimize, sevgimizi gösterme şeklimize, geçmiş yaralarımıza özen gösterelim. Olacak olan olacaktır… Sevdikleriniz ile bir arada olun ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya çalışın, kendinizi ve etrafınızdakiler hoş tutun.
Pluto ve GAD ile 6.evde gezintisini gerçekleştiren Satürn Yengeçteki Merkür, Gad ve Hadese karşıt yapıyor. Evliliklerde karmik kayıplar olabilir ya da arkadaş kaybı haberleri alabilirsiniz.6-12 aksı çok ağır abileri ağırlıyor karşılıklı. Bu sebeple hepimizin birçok gündemi var ve gündemlerimiz artacak da! Bu kadar anilik getiren patlamalı enerjilerde 6. Evdeki yani sağlık evindeki bu durum ani kalp krizlerine, ani gelişebilecek kazalara “Amman dikkat!” dedirtiyor. 3. Evdeki akrep derecesine gelmiş Pallas kadınların kendilerini ifade etme şekline ekstra dikkat etmelerini telkin ediyor bize, GAD’ne yaptığı kare dürtüsel patlamalara sebebiyet verebilir.
Ateş enerjisi ortalığı kavururken hava hiç yok. Bol bol hava almaya, kısa yürüyüşlere çıkın, evinizi sürekli havalandırın. Adaçayı yakın, hem havayı temizler hem de enerjinizi düzenler.
Sevgiler,
Laden

Yorum yok

Yorum Yaz

Güneş Aslan’da – Ego bizi öldürür mü? Önceki Yazı
Ağustos Ayı’na Genel Bakış Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE