Vatikan Öngörüsü - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Vatikan Öngörüsü

7 Eylül 2025 tarihinde Hristiyanlığı temsil eden Balık burcunun 15 derecesinde bir Ay tutulması yaşanacak.

Vatikan’ın Ay’ı da 14 derece Balık burcundadır.  Yine Vatikan’ın Kuzey Ay Düğümü Algol sabitindedir; aslında bu bile dini bir kuruluştan öte bir para basma makinesi olduklarını gözler önüne seriyor.

Uranüs 2025 Nisan – Mayıs aylarında algol sabit yıldızı ile kavuşarak vatikanın KAD’ına dokunacak. Bu tarihlerde zaten sallanan sistem gümbürdemeye başlar. Bu ay tutulması ile çok ciddi sallanırlar ama yıkılmazlar. Ancak 2027’deki tutulmalar Kova burcundaki Güneş’ini tetikleyecek. Özellikle bu güneşe 2 derece fark ile meydana gelecek ve Vatikan’ın düğümlerini de yin 2 orb ile kareleyen 17 Ağustos tutulması, tek bacakla devam eden yapının diğer bacağını da kaybedebileceği konusunda uyarı veriyor!

Özetlemek gerekirse 2027 yılı sonrası Vatikan’ın kalsa kalsa adı kalır ve Hristiyanlık dini de  ciddi şekilde bu durumdan etkilenir diye düşünüyorum…

Laden – 18.04.2021

Yorum yok

Yorum Yaz

26 Mayıs Tam Ay Tutulması Önceki Yazı
İstanbul Boğazı - Barbaros İzzettin Geniş Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE