Venüs Aslan Transitinin Etkileri - Gülsen Gönenç - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

Venüs Aslan Transitinin Etkileri – Gülsen Gönenç

VENÜS ASLAN BURCUNDA

Venüs 5 Haziran’dan itibaren Aslan burcunda seyahat etmeye başlayacak. Bu çalışmada, 9 Eylül’e kadar devam edecek olan bu seyahatin öncelikle ne anlama geldiği ve ardından da yükselen burç bazında genel etkileri yer almaktadır.

ASTROLOJİDE VENÜS VE ASLAN SEMBOLİKLERİ

♀️Astrolojide Venüs,
-sevgi ve ilişkiler,
-güzellik, sanat, estetik ve zevk,
-para ve
-sosyal ilişkilerde uyumu gösteren gezegendir.
🦁Aslan ise;
-liderlik ve özgüven,
-yaratıcılık ve sahne sanatları,
-övgü ve dikkat çekme isteği,
-cömertlik ve cazibe,
-bağımsızlık ve gurur ile ilgilidir.

VENÜS ASLAN’DA İKEN NE OLUR?

🦁♀️Venüs gibi zarif bir gezegen ateşli Aslan burcuna yerleştiğinde şunlar olur:
-İlişkilerde sıcak kalpli, neşeli ve canlı bir hava oluşur.
-İçimizdeki çocuğun dışarı çıkıp oynamasına izin veririz.
-Yaratıcı yönlerimizi kullanmak ve göstermek isteriz.
-Cömertlik ve tutku yükselir.
-Dikkat çekme isteğimiz artabilir.
-Kendimizi özel hissetmek için çaba içerisinde olabiliriz.
-Sevdiğimizi kolumuza takıp gezme isteğimiz artabilir.
-Ayrıca, yarışmalar, piyangolar, partiler, eğlence, drama, süslenme, mücevher, kostümler, sanat ürünleri ve altına olan ilgi artabilir ve bu konular daha fazla gündemde olabilir.

NELERE DİKKAT EMELİ?

Aslan bir ateş burcudur ve gökyüzünde şu anda savaş gezegeni Mars da Aslan burcunda seyahatine devam ediyor. Bu yüzden, gökyüzündeki bu ateşli hava adeta tutuşur ve tutku enerjisi artar. Bu nedenle,
⭕yarın yokmuş gibi -özellikle lüks tüketime yönelik- harcama dürtüsüne,
⭕ilişkilerde her iki tarafın da ilgi arayışı,onaylanma ve şımartılma beklentisi içinde olması ve buna mukabil kibirli ve gururlu tavırların yaratabileceği huzursuzluklara,
⭕alma ve verme konularında dengesizliklere karşı dikkatli olmakta fayda var.

YÜKSELEN BURÇ BAZINDA ETKİLER

Koç: Aniden kendinizi şımartma isteği oluşur. Ayrıca kendinizi sanatsal ve yaratıcı bir şekilde ifade etmeye yakın bulursunuz. Hobilerinize bu vakit daha çok eğilebilir, hatta yeni hobiler elde edebilirsiniz. Bu dönem, yaratıcı projeler ve ölçülü risk almak için hayırlı bir zaman olabilir.

Boğa: Ev hayatınızda ve iç dünyanızda sevgi ve şefkat ifadesi canlanır. Bu süre zarfında, aile üyeleriyle ilişkiler olumlu ve öğretici olabilir, anlaşmazlıklar varsa uzlaşma sağlanabilir. Evde misafir ağırlamalar ve evi güzelleştirmek gibi konular gündeminizde olabilir. Gayrimenkulle ilgili alım-satım, tapu işleri, kira gibi konular da gündeminizde olabilir. 

İkizler: İletişim yeteneğinizde ve kendinizi ifade ederken yaratıcılığınızda bir artış yaşanabilir. İnsanlarla ve yakın çevrenizle ilişkiler daha sıcak geçer. Spontane yolculuklar ve keyifli yolculukların yanı sıra sosyal davetlerde de bir artış olabilir. Otomobil, cep telefonu, bilgisayar gibi araç ve aletler alabilirsiniz. Sanat, güzellik veya tasarımla ilgili konularda satış – pazarlama ve promosyon zamanı.

Yengeç: Güzel ve değerli olan şeylere para yatırmak ya da harcamak isteği oluşur. Bu, altın gibi değerli bir maddeye yatırım yapmak da olabilir, kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu etmek için lüks tüketime yönelmek de olabilir. Bir yerden gelmesini beklediğiniz bir para varsa bu dönemde gelebilir.

Aslan: Dış görünüşünüze daha fazla özen gösterirsiniz, çünkü daha fazla dikkat çekersiniz. Romantizm artar. Sosyal aktiviteler artar ve hatta hayatınızda biri yoksa buralardan biri ile tanışabilirsiniz. 

Başak: Bu dönemde romantizmden ziyade, sevgiyi ve şefkati diğerlerine kullanma ihtiyacınız ve şifa gücünüz artar. Kişisel gelişim ve bilinçaltınızın derinliklerini keşfetme dönemi de olabilir.

Terazi: Liderlik becerilerinizin geliştiği, sosyal çevrenizin arttığı ve hareketlendiği bir döneme giriyorsunuz. Bekarsanız, bir arkadaşlık aşka dönüşebilir veya arkadaş çevrenizden biri aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz. Halihazırda bir ilişkiniz varsa, partnerinizle gelecek umutlarınız ve hayalleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Akrep: Kariyer yaşamınız hareketli olacaktır ve size yeni olanaklar gelebilir. Çalışmıyorsanız, çevrenizde oldukça sevilen ve popüler bir konum sahibi olabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız, mülakatlarda etkili olmanız muhtemel. Çalışıyorsanız, terfi gibi pozisyon değişikliği veya önemli işler ve sunumlarla pozitif etkiler yaratabilirsiniz.

Yay: Bu dönemde yolculuklar artar. Sanat, estetik, tasarım gibi konularda insanların dikkatini çekebilirsiniz. Promosyon, reklam, sosyal medya çalışmaları hedefiniz varsa bu dönem bunlar için idealdir. Devlet dairelerinde halletmeniz gereken işler kolaylıkla gerçekleşebilir. Farklı kültürden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bireysel yeteneklerinize ve dünya görüşünüze katkıda bulunacak eğitim gibi faaliyetlere ilginiz artabilir.

Oğlak: Sezgilerinizi ve içsel benliğinizi normalden çok daha fazla dinlersiniz. Aşk hayatınız tutkulu ve hareketli olacaktır. Müşterilerle iletişim, mal alım-satımı ve borç almak için iyi bir dönem. Ailenizin bir kadın üyesinden para desteği veya miras da gelebilir.

Kova: Nişan veya evlilik gibi bir planınız varsa bu dönem sizin için ideal! Bu dönemde ilişkileriniz daha yumuşak ve anlayış dolu geçebilir. İş ortaklıkları, iş birlikleri ve her türlü sözleşme imzalamak için uygun bir zaman.

Balık: Günlük hayatınızda daha fazla insanla görüşebilirsiniz. Daha önce tasarladığınız işleri somutlaştırmak için ideal dönemdir. Vücut bakımı, check-up, masaj, estetik ve bakım konuları için ideal bir dönem. Dekorasyon, terzi işleri, ev hediyesi almak gibi “güzelleştirmek” konuları için bu transitten faydalanabilirsiniz.

Herkese neşeli, keyifli ve yaratıcı bir Venüs Aslan dönemi dilerim!

Gülsen Gönenç
Yorum yok

Yorum Yaz

Mars Aslan Transiti- Gülsen Gönenç Önceki Yazı
. Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE