EKİM – KASIM 2019 GENEL BAKIŞ – DENGE ARIYORUZ, BULAMIYORUZ… - Laden Baygın
Astroloji, karma, felsefe, ezoterik ve okült konulara dair yazılarımı, çevirilerimi, videolarımı ve alıntılarımı bulabileceğiniz web siteme hoş geldiniz.
Zafer Özyiğit Troy Karma & Kehanet Astroloji Ekolü Sola Unitas Yaşam ve Takım Koçluğu

Etiketler

EKİM – KASIM 2019 GENEL BAKIŞ – DENGE ARIYORUZ, BULAMIYORUZ…

Hem kişisel hem de ülkesel gündemimizde dengeyi arıyoruz. Ruhumuz bireysel hayatlarımızda basit ilişkiler ile boğuşurken bilincimiz birlik ve beraberlik için çığlıklar atmaya başlayacak. Ancak Mars’ın Terazi’deki düşük konumu yine de dengeyi bulma konusu ne kadar gündemde ise bizlerin bir o kadar bunu becermekte zorlanacağımızı gösteriyor.

Kendimizi ifade etmekte zorlanacağız çünkü kafalar bulanık. Kendimizi gösterme şeklimiz Neptün etkisi altında – “Ben nasıl bunu dedim” ya da “Ben nasıl bunu düşündüm” derken bulabiliriz kendimizi. 14 Ekim’de gerçekleşecek olan Koç Dolunayı her ne kadar birikmiş enerjiyi ayyuka çıkarıp bizleri kendi demonlarımızla yüzleştirecek olsa da Kasım ayı içerisindeki Yengeç ağırlıklı tema bizi duygusal, mızmız, içe kapanık ve kendimizi yeteri kadar gösteremeyecek hallere büründürebilir. Ya da Merkür tutulması sonrası açılacak yaralarımızı bu şekilde sarmaya çalışabiliriz. Juno’nun Başaktaki konumu evliliklerimizde ya da ilişkilerimizde daha önceden görmezden geldiğimiz bazı detayları adeta gözümüze sokacak. Denge arama niyetinde ortalıkta gezinip bir yandan da elimizdeki çomak ile göz ardı ettiğimiz sorunları debertebiliriz. Para sorunlarını görmezden gelerek (isteyeceğiz çünkü) elimizdekine göre lüks tüketime kaçmak Uranos’un dayağı ile son bulacaktır. Farklı yazılarımda değindiğim de üzere ülkemizi maddi olarak çok ağır dönemler beklemektedir. https://ladenbaygin.net/10-ocak-2020-ay-tutulmasi-oylum-oylum-vergi-boylum/

Bu akşam başlayan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili tüm ülkemize sabır, askerlerimize dirayet ve başarı diliyorum! Dilerdim ki asla bu konuları konuşmuyor, yazmıyor olalım. Ülkemiz bu harekata başladığı anda transit Mars TC’nin natal Mars’ının hemen üzerinde ve Terazi burcunda 4. Evde yani bilfiil topraklarımızda. Koç Dolunayı enerjisi ile başlayan bu harekatta ülkemizin Mars’ının yeteri kadar güçlü olmaması, Neptün’ün ülkemizin MC’sinin üzerinde konuşlanması kapalı kapılar ardında verilen kararların bizlerin aleyhine olabileceği ihtimalini düşündürüyor. Aldığımız haberlerin gerçekliği sorgulanabilir.

Daha fazla diplomasi ve daha az çatışma ile hiçbir vatan evladımıza zarar gelmeyecek şekilde bu sürecin kapanması temennimiz olsun.
Yurtta sulh cihanda sulh! Başkomutan M. Kemal Atatürk.

Yorum yok

Yorum Yaz

Kafası Karışık Paralize Dolunay Önceki Yazı
YILAN HİKAYESİ Sonraki Yazı

Emeğe saygı lütfen

Laden Baygın

BEDAVA
İNCELE